| anonim_4396 a întrebat:

Exista exercitii fizice de care sa nu te plictisesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Sunt total de acord cu harciog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Exerciții fizice sunt multe.
Numai prin multitudinea de combinații nu te vei plictisi ori totul o să devină o corvoadă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atita timp cit te plictisesti inseamna ca nu-ti plac exercitiile sau mai simplu, nu-ti place sa tragi.