| Ciprian996 a întrebat:

Salut lume. am jucat prima oara la loto duminica pe data de 26.07 si vreau sa stiu..de exemplu daca extragerile sant duminica si eu cumpar bilet chiar in ziua aia biletul se inregistreaza pentru duminica viitoare? sau tot duminica aceasta? eu nu am cerut sa fie inregistrat in duminica respectiva. mersi

6 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Din cate stiu eu se inregistreaza in duminica respectiva daca il cumperi pana la o anumita ora, 11 parca, dar tu trebuia sa intrebi acolo, ca iti spunea happy bafta! Daca castigi, dai un suc laughing

| Ciprian996 explică (pentru Tinna666):

Iti dau 100 de sucuri sau ce vrei tu

| Tinna666 a răspuns:

Bine,sa nu uiti ce ai spus, e aici scris, daca castigi astept sucul laughing

| Ciprian996 explică (pentru Tinna666):

Si unde te gasesc?

| Tinna666 a răspuns:

Ai castigat? laughing

| Ciprian996 explică:

Din pacate nu, dar daca o fi vreo data sa castig te anunt. :p