| DipperDy a întrebat:

Salut,TPU! Cand pun un bilet la pariuri trebuie sa-l platesc, adica este prima data cand pun si vreau sa stiu daca pe langa bani care ii mizez trebuie platit si biletul?

Răspuns Câştigător
| aTi a răspuns:

Se scade o suma din cea pariata...De exemplu daca pariezi 5 lei iti scade 0.25...Nu platesti nimic in plus casei de pariuri happy Pur si simplu pui suma care vrei sa o pariezi + meciurile

2 răspunsuri:
| Sergiu20CmRecords a răspuns:

Platesti doar suma pe care vrei sa o pui pe bilet.

| radomire a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti faci cont pe net, scapi de drumuri, de bilete... iti recomand Bet365.com