| asdasdsada a întrebat:

Salut m-am apucat de un ciclu de methade x (danabol) as vrea sa stiu cu ce ar trebui sa-l combin ca sa nu dau prea multa masa jos cand voi termina ciclu multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Danabol e cel mai ieftin si cel mai prost steroid. ori iei stero ca lumea ( daca concurezi ), ori te lasi si ramai la suplimente si multa mancare.

fa ceva ca lumea sau nu fa deloc.

| asdasdsada explică (pentru Cosmin86):

Zi-mi tu ceva calumea ca deja ma roade ficatu de la asta

| Cosmin86 a răspuns (pentru asdasdsada):

Eu stiu doar din auzite, nu bag asemenea mizerii in mine ( si totusi am 42 in brat si pot face serii de tractiuni cu 30 kg legate de mine la 88 kg greutate corporala ), mai bine vorbesti cu un profesionist ( nu cu unu care vinde steroizi, ca ala o sa-ti explice doar sa vanda ).

p.s. : ia un liv52 si fa-ti un PCT, altfel nu o sa-ti restabilesti propria productie de testosteron si asa dai in impotenta partiala ( sursa : chiar un site de-al lor www.steroizi.ro )

| Ionait a răspuns:

Decadurabolin sau Turanabol. Poti incerca si un PCT dupa terminarea ciclului.
De la d-bol oricum o sa pierzi ceva din masa (avand in vedere ca d-bol absoarbe multa apa).

| asdasdsada explică (pentru Ionait):

Stai putin ca nu inteleg sa combin methadex Care este danabol cu Decadurabolin sau turanabol care si astia sunt steroizi?

| Ionait a răspuns (pentru asdasdsada):

Daca nu ai auzit de Turanabol sau Decadurabolin dar vrei sa faci d-bol, iti recomand sa mai astepti putin pana o sa te informezi mai bine.

Ramai la gainere, proteine si creatina pentru moment.

Decadurabolin mai este cunoscut si sub numele de nandrolon.
Turanabol este un danabol mai "performant" (nu se aromatizeaza la fel de mult, absorbi mai putina apa).

| asdasdsada explică (pentru Ionait):

Le stiu foarte bine eu deja iau danabol da e methadex si ma gandeam cu ce sa le combin ca sa nu dau din masa jos cand termin ciclul...