| anonim_4396 a întrebat:

Ma cheama Vlad.As vrea sa stiu la wrestling de ce s-a retras Batista, care este numele real al lui Rey Mysterio fiindca l-am uitat si meciurile de la Nights Champion, Hell in the cel si mai un event de acesta daca a fost acum maxim 2 luni fiindca nu am avut timp sa ma uit.Va rog ajutati-ma, fac orice

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

- Rey Mysterio - Oscar Gutierrez Rubio.
- Batista s-a retras deoarece simţea nevoia de o pauză, dar până la urmă se dovedeşte a fi o pauză foarte lungă.
- SummerSlam: http://www.wwe.com/shows/summerslam
- Night of Champions: http://www.wwe.com/shows/nightofchampions
- Hell in a Cell: http://www.wwe.com/shows/hellinacell

5 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Imi dau seama ce fan al wrestlingului esti dupa nume, lasa-te nu te poti numi fan al wrestlingului
uite sa nu zici ca sunt rau o sa-ti spun
numele real al lui Rey este Oscar Gutierrez Rubio
iar Dave s-a retras din cauza ca era destul de batran si a vrut sa se apuce de mma, cauza din show este ca era ''accidentat''si a cedat nervos din cauza fanilor...

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru dracu14):

Stiam ca acesta este numele l-am uitat fiindca acum imi place de Ryback si implus eu sunt printe cei mai mari fan ai wwe-ului si sa stii ca ma fac wrestler daca se poate

| dracu14 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Se vede ce fan esti... daca-ti place de ryback e clar, banuiesc ca esti dala cu 7 favoriti si pe locul 2 se afla cena, sin cara si restul wrestlerilor face...

| anonim_4396 explică (pentru dracu14):

Cum să fie cena pe 2? cena e numărul 1. laughing Apoi vin morton şi kofi.

| Zendor7k a răspuns:

Numele lui Rey Mysterio este oscar gutierrez rubio, batista s-a retras deoarece era destul de batran si din cate am mai auzit eu ar fi avut o accidentare mai grava. cam atat stiu. Sper ca te-am ajutat