| FriendsShow a întrebat:

Merg de cateva luni la sala si tocmai am decis sa imi schimb programul. Luni am facut piept,trapez; marti spate,umeri; miercuri-pauza; iar azi nu stiu ce sa fac dintre picioare sau biceps, triceps. Urmatoarea zi ar fi sa merg maine. Deci cum e mai bine? Sa fac azi picioare si sa fac maine brate, sa am 3 zile de odihna pentru ele, sau e prea mult 3 zile? Ce imi recomandati?
ofer funda.

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist face voice loguri si iti explica tot ce trebuie sa stii. In plus are niste antrenamente foarte smechere

Fa picioare la inceputul saptamanii deoarece creste nivelul de testosteron in organism foarte mult! iar in restul saptamanii vei avea muschii mai pompati din cauza asta. Un mic secret invatat de la un culturist. Cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist face voice loguri si iti explica tot ce trebuie sa stii. In plus are niste antrenamente foarte smechere

| FriendsShow explică (pentru CulturismsiFitness):

Era nevoie sa imi repeti de 2 ori praragraful asta : 'Cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist face voice loguri si iti explica tot ce trebuie sa stii. In plus are niste antrenamente foarte smechere
'... eu stiu ca esti un amic de-al sau ce ii face reclama, dar nici chiar asa, si in plus sfatuieste-l sa isi schimbe numele canalului, ca suna urat.

| CulturismsiFitness a răspuns (pentru FriendsShow):

Este de fapt antrenorul meu personal virtual si in plus putina reclama la fiecare nu strica. iar daca ai lua in serios anumite lucruri nu ai merge degeaba la sala ca si 90% din cei care fac sala.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici ceri tu sfaturi de sala? nu mai bine intrebi pe un site de bodybuilding?

| Arthiom a răspuns:

Nu te arunca prea mult la sala, 3 zile pauza e bine. Si daca ar fi dupa mine, mai bine lucrezi picioarele, ca tare amuzanti sunt cei ce lucreaza numai abdomenul sa se vada patratelele si jos au niste scobitori de picioare laughing

| FriendsShow explică (pentru Arthiom):

3 zile adica de marti pana vineri(adica azi) in care nu imi folosesc mainile la sala.
TU nu ai inteles intrebarea mea, intrebarea e cand sa fac picioare si cand biceps-triceps, in ce ordine. de unde ai dedus tu ca lucrez numai abdomenul si jos sa am doar scobitori?
Esti degeaba, mai bine taceai. Dispari

| Arthiom a răspuns (pentru FriendsShow):

Asculta ma, in primul rand nu am zis ca iti lucrezi numai abdomenul si ai scobitori de picioare, am zis ca in loc de biceps mai bine lucrezi picioarele sa nu ajungi ca altii care au abdomenul facut si scobitori de picioare, nu am zis ca esti tu asa, si inca ceva, inainte sa comentezi mai uita-te atent la ce iti raspund altii, ca tot vorbeai ca nu am inteles eu intrebarea.