| TudorMontana a întrebat:

Mi-am comandat de pe net 5kg de Impact Whey de pe Myprotein si ieri mi-au venit. Din moment ce am 4 antrenamente pe saptamana, cam cum ar trebui sa le iau? Doar in zilele cu antrenament? o data/de 2 ori pe zi? Si cat sa pun intr-un shake? Cupa este de 50g. Am mese destul de bogate, ton, ceafa de porc, orez, cartofi, pui, spaghete, mult cascaval, fasole, cam asta mananc toata ziua. Daca ma mai puteti ajuta cu ceva sfaturi v-as fi recunoscator.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba-l pe cel care "ti-a prescris" (recomandat) marfa.
La fabricant (site-ul) si pe instructiuni poti gasi modul de utilizare.
Aici poti gasi informatii despre:
http://www.myprotein.ro/......30943.html
"Impact Whey Protein este o opțiune foarte bună de luat după antrenament și pe parcursul zilei ori de câte ori aveți nevoie de un plus de proteine."
Este un concentrat de proteine din zer (de lapte).

| BuLaNNNeL a răspuns:

Mâncare mănânci doar in zilele de antrenament? Zilnic prietene, daca nu reușești sa-ti iei nr x de proteine din mâncare completezi cu zerul.