| alexxis0712 a întrebat:

Dupa sala merge pentru perioada de masa musc. shake cu impact whey (o cupa ) + 2 banane? si apoi la cat timp dupa acest shake se ia masa? doar cei priceputi va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

Ultima masa sa fie la 6 in timpu zilei mai mananca si carne si nu iti recomand proteinele iti distrugi sanatatea o sa vezi mai tarziu. Mananca sanatos si du-te la sala