| Deooo a întrebat:

Salut, nu stiu daca mai are cineva o problema asemanatoare, dar cand ma duc la sala si fac piept, simt ca imi lucreaza doar partea stanga a pieptului, la partea dreapta nu simt nimic. Vad ca asa se mai intampla si la biceps, lucreaza mai mult partea stanga. Nu fac exercitiul corect? Sau de ce se intampla asa?

Răspuns Câştigător
| LMichaell0308 a răspuns:

Salut, vreau sa ti dau un raspuns mai detaliat. Eu fac sala de 3 ani si am remarcat ca partea dreapta la mine este mai puternica fata de partea stanga, Darrrr cand lucrez simt ambele parti, posibil sa nu faci corect dar te sfatuiesc sa te filmezi sa vezi daca executi corect miscarile iti sugerez 3 - 4 serii la banca cu 8 - 14 Repetariwinking

1 răspuns:
| DovleacTurbat a răspuns:

Probabil, stânga e partea ta dominantă. Te poți filma sau sa pui pe cineva să te verifice și în timpul în care execuți exercițiile.