| anonim_4396 a întrebat:

O sa incep in cateva saptamani sau luni sa merg la sala,si aici la mine nu este intructor,ai o ora sala la dispozitie si faci ce vrei si chiar nu stiu ce sa fac,incalzirea, niste abdomene ridicari greutati si alergare pe bicilcleta/banda e bine? Imi puteti recomanda voi ceva?

5 răspunsuri:
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Pai trebuie sa ai un program pus la punct. asta trebuia sa faci inainte de a te duce la sala. happy ps. ce obiectiv ai? slabit sau sa pui masa musculara?

| anonim_4396 explică (pentru aLeXaNdru145):

Am 1.80 si 80 kg deci trebuie slabit putin,dar mai mult sa pun muschi,asta mi-au recomandat multi, si multi care fac sport de mici, deci as vrea sa pun muschi, dar sa se arda si grasimea actuala, pentru muschii..intelegi tu big grin

| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti recomand sa cauti un program bun de antrenament.
si scoate cardio din antrenament. cardio= bicicleta, alergare, sarit coarda, etc.

| anonim_4396 explică (pentru aLeXaNdru145):

Nu ai vrea sa discutam pe messenger mai detaliat? Daca da,"narcisblue" id de mess :d

| Kasha a răspuns:

Poti face cate ceva in fiecare zi! Sper ca te-am ajutat!