| BoogieAlex a întrebat:

Pentru cei care folosesc sau au auzit de site-ul de pariuri sportive sportingbet.com, ma refer la cel in limba engleza; pentru ca am vazut ca este unul disponibil si in limba romana. Ei bine ieri mi-am facut cont pe site-ul lor si astazi cand ii contactez pentru o problema imi spun ca respectivul cont a fost inchis, aceasta actiune fiind luata ca o decizie finala si irevocabila, motivul fiind, zic ei, ca am mai multe conturi deschise pe site-ul, nefiind permis doar un singur cont pe persoana/locuinta/IP. Cum este posibil sa ia aceasta decizie radicala si definitiva pe nedrept? In primul rand nu as avea motiv sa am imi deschid multe conturi pe site-ul lor, deoarece oricum banii pot fi ridicati doar de catre titularul contului si in al doilea rand cum au ajuns ei la concluzia ca eu am mai multe conturi. Le-am cerut amanunte si nu au dorit sa imi comunice nimic. Cum "beeep" au dreptul sa imi inchida mie contul, fara sa imi arate vreo dovada, doar pentru ca asa vrea "beeep"! Ma gandesc daca as fi avut bani depusi in contul lor, mai ramaneam si fara ei acum. Pai daca procedeaza asa, inseamna ca orice site ar putea sa indruge motivul asta, doar ca pentru ca li se scoala lor, nu le place de tine sau vor sa iti ia banii, din moment ce nu iti arata nicio dovada. Ma gandesc sa reclam acest site, dar nu stiu unde as putea. Daca ma puteti ajuta, va rog frumos sa o faceti si mare ATENTIE pentru cei care au bani pe acest site sau alte site-uri. Multumesc anticipat si multa bafta!

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Ce pot sa zic.
E destul de complicata treaba. Poate ti-ai m-ai facut conturi si a uitat de ele. Unele site-uri interzic sa ai mai multe conturi. Chiar si TPU interzice asta.
Sau poate ai ip dinamic si contul tau a fost facut de pe un ip care mai avea cont.
Oricum, nu am auzit de acest site si iti recomand bet365. E cel mai bun (zic eu)
O zi faina!

| BoogieAlex explică (pentru Ibrahimovic):

Nu sunt foarte sigur ca nu mai am alte conturi pe site-ul ala. Ieri am auzit pentru prima data de el si tot ieri mi-am facut contul. Multumesc pentru raspuns si iti urez o zi faina si tie!

| BoogieAlex explică (pentru BoogieAlex):

Scuze. Am uitat uitat sa pun punct dupa Nu. Deci sunt foarte sigur!