| p3trutvirusatu a întrebat:

peste 1saptamana dau probele sportive pentru intrarea la liceu.La 100m viteza scot cam 15-16sec.Si acolo trebuie sa mai dau si proba de rezistenta 1000m.Imi puteti da un antrenament care sa ma ajute in scoaterea unui timp cat mai bun la 100m si proba de rezistenta?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi nu mai este cazul! Intr-o saptamana ce crezi ca mai realizezi.Cred ca acum ai nevoie de multa bafta, ceace-ti doresc sincer.

| bogdan1004 a răspuns:

Daca imi dai id tau de mess.vb acolo...ca eu sunt la scoala de arbitri....si am un program de antrenament. daca vrei sa vb da-mi id

| p3trutvirusatu explică (pentru bogdan1004):

Petrut.r98c este ID meuhappy. astept sa ma cauti.