Întrebare recomandată | ViorelTeVede a întrebat:

Recent m-am apucat de sala si as vrea sa stiu ce alimentatie trebuie sa am si mai ales ce stil de viata.
Ce site-uri cu tutoriale pentru exercitii stiti?

5 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Incearca sa excluzi din alimentatie mincarea fast food

| TheTelemea a răspuns:

La ce-ti trebuie ma alimentatie si tutoriale si chestii. Tu esti Chuck Norris, tu esti miezu', fa cum vrei, zeule.

| boyboyplayboy99 a răspuns:

Culturism.ro si afli tot ce vrei: alimentatie, exercitii, programe de antrenament, tot tacamul happy

| Ionel997 a răspuns:

Salut amice)))Deci daca ai sala trebuie sa ai o alimentatie de fier:) Incepe cu greutatea ta. Daca esti plinut(( incearca sa consumi mai putine alimente ce contin grasime deci carnea de porc sau de curcan sau salamuri ceva. Daca esti slab sau asa "normal'' trebuie sa incepi a minca cite mai multe proteine oua, carne de pui adica pieptul brinza farag grasime carne de berbec de vita.Trebuie sa consumi si peste si alte alimente ce contin proteine. Situl cu cele mai bune exercitii este aici _____>http://www.youtube.com/user/passion4profession

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ionel997):

Mi se par slabe exercitiile de pe site-ul ala