| Hazee321 a întrebat:

Salut, săptămâna viitoare am competiție de kickboxing la începători spre avansați, as vrea și eu niște sfaturi care ma vor ajuta sa-mi dau un boost la rezistenta fizica în ring și cea mentală, sa nu am emoții prea mari și sa am încredere 100% ca voi putea câștiga, m-ar ajuta super mult

1 răspuns:
| AnastasiaK a răspuns:

A, păi e simplu...cum sigur nu ai o competiție organizată de FRAMC, că ei nu au mai organizat nimic din martie 2020 de când s-a anulat campionatul, înseamnă că e ceva de începători spre începători deci o să fie ușor și ai toate șansele să câștigi happy Dacă nici asta nu te motivează atunci nu știu ce. big grin