| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stau în București, recent am împlinit 18 ani. De asemenea, recent m-am mutat în București și caut o echipă de fotbal. Unde am stat până a mă muta, am practicat fotbal de la vârsta de 10-11 ani. Cine mă ajută și pe mine să-mi găsesc o echipă de fotbal?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici ai lista cu scolile si cluburile de fotbal din Bucuresti:
https://www.scoaladefotbal.ro/......-bucuresti

iar aici ai un articol, care te-ar putea ajuta la selectionarea echipei, unde ai vrea sa jociL
https://www.fanatik.ro/......t-18591763

| soybogdy a răspuns (pentru Violleta2022):

După cum am observat, aici sunt scoli de fotbal pentru copii de până la maxim 14 ani, și eu am 18.

| Demidol a răspuns:

Tu cauti o echipa cu care sa joci, sa te relaxezi in timpul liber? Sau cauti un club in care sa activezi? Daca e vorba de club, cei de la care ai plecat, nu ti-au facut nici o recomandare?

| soybogdy a răspuns (pentru Demidol):

Un club in care sa activez. Nu, nu mi-au făcut nici o recomandare.