| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am 17 ani. Sub piept mai sus de abdomen mi se vad 2 coaste din cauza ca nu am muschii dezvoltati in acea zona. Ce exercitii imi recomandati pentru dezvoltarea muschilor din zona abdominala?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Du-te la un medic aici nu se intreaba

| annakarenina a răspuns:

In primul rand, un regim alimentar bogat in proteine. Exista diverse tipuri de abdomene. Cele simple (lungi si scurte), cele pe diagonala- cu genunchiul la cot, sau cand unul, cand altul, chiar si genuflexiunile te pot ajuta. Pe internet poti gasi exercitii de cateva minute, numite ABT, poti incerca si vedea daca ti se potrivesc.

| Alex299 a răspuns (pentru annakarenina):

Prin "regim alimentar" ce mese imi recomanzi?