| VansWorkingOut a întrebat:

sunt din Oradea, si am si eu cateva intrebari la care caut raspunsuri happy Am facut sala timp de o luna, si m.am lasat pentru ca nu am avut timp, si inca imi doresc sa am un corp frumos, si vreau sa iau suplimente gen: creatina si testosteron, un program pentru acasa gen: flotari, ridicari gantere, la bara, bicepsi tricepsi etc.? Si sa imi spuneti cum trebuie luata creatina?! Si daca se poate lua si suplimentul de testosteron intre timp ce iau si suplimentul de creatina, de asemenea un program si pentru suplimentul de testosteron. Multumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Suplimentul de testosteron se numeste steroid(anabolizant)daca nu stiai. Daca nu te duci la sala, acasa nu ai ce muschi sa pui, nu exista"sala acasa"cum zic multi incepatori care nu au habar de ce vorbesc. Daca vrei sa ai un corp lucrat mergi la o sala.

| VansWorkingOut explică (pentru SiLaS):

Mda. apreciez raspunsul, dar tin sa iti spun ca nu ai dreptate happy in primul rand nu am intrebat ce inseamna testosteronul, pentru ca stiu ce e, si numai steroid nu e, ci secretia masculina... pe scurt.dar am aflat ca pot lua creatina si facand miscare acasa... Multumesc inca o data, numa bine happy

| SiLaS a răspuns (pentru VansWorkingOut):

Nu am zis ca testosteronul=steroid, am zis ca suplimentele de testosteron(care cresc cantitatea de testosteron din corp)se numesc steroizi, sper ca te-am facut sa intelegi

| VansWorkingOut explică (pentru SiLaS):

Aha, am inteles, multumesc happy

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns (pentru VansWorkingOut):

Nu e complet adevarat. Mai e si tribulus terrestris care e stimulent de testosteron si nu e steroid, doar ca nu e prea eficient din ce am auzit.