| Alex_1359 a întrebat:

Salut, sunt din pitesti si vreau sa fac unul din sporturile acestea: box, k1 sau king boxing. Ma poate ajuta cineva cu niste detalii unde pot gasi un profesor calumea care sa se ocupe de mine/noi!? si sa-mi spune pretul, daca e gratis tot mai bine. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Mihai543215 a răspuns:

Cel m frumos e wing chun, poate te amuza denumirea dar e stilu lui bruce lee, jet lee, yip man... e la scoala 14 sau 4 nu stiu sigur, una din craiovei. E cel mai bun in bataie, nu se fac concursuri la el pentru ca nu ar mai iesii aia decat cu ambulantalaughing.

| Alex_1359 explică:

Cum sunt luptele libere? nu am mai auzit de ele, gen lupte grecoromane?

| Alex_1359 explică:

Sunteti seriosi? :-J am scris ce ma intereseaza si ce anume doresc, daca nu are legatura cu topicu' de mai sus, nu mai scrieti. e ceva de genu : dati-mi si mie un kg de mere, si ia iti da pere:-J, nu mai postati aiurea

| Pitesti_KombatClub_1984 a răspuns (pentru Alex_1359):

Salut kombatclub pitesti ofera antrenamente de kickboxing k1 in zile de luni, marti, miercuri, joi, vineri si sambata de la ora 18:00 si 20:00! Ne poti cauta pe facebook sau nr de tel 0743839611!

| Geolgau a răspuns:

Daca te apuci de Box, K1 sau mai rau King Boxing ai sa stai tot timul cu fata vanata si nici fetele nu o sa se mai uite la tinehappy... iti recomand Lupte Libere

| Geolgau a răspuns:

Da... te dezvolti bine.