| Salu134 a întrebat:

Am 1.83m merg la sală am o lună deja după o pauză de jum de an, am antrenamente la fotbal și nu am timp.Problema este că nu prea văd rezultat,sunt înalt și slab,masa mea musculară nu prea se vede pe mine.Aș dori ceva sfaturi de la voi, cine mă ajută are funda.Mulțumesc mult.

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Pai tu vrei sa vezi rezultate dupa 1 luna? Rezultatele se vad dupa 5-6 luni de tras, nu asa dupa o luna. Ce alimentatie ai?

| Salu134 explică (pentru SiLaS):

Păi am 6 ani de fotbal și sală.Nu prea duc cont de o alimentație anume.

| SiLaS a răspuns (pentru Salu134):

Pai de asta nu vezi rezultate.Tu ce crezi ca majoritatea culturistilor mananca ce apuca? Tu fara o alimentatie bine pusa la punct nu o sa vezi schimbari niciodata.Tragi degeaba!

| s3bycu a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai grija la alimentatie, probabil esti ectomorf si ai nevoie de o alimentatie mai bogata in proteine si carbohidrati pentru a pune masa musculara. Poti afla mai mult pe blogul meu: cirdeiusebastian.wordpress.com