| Alexutzu13n a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa ma apuc de fotbal la 15 ani, insa vreau sa fac si un liceu in acelasi timp. Am 2 intrebari:
1. Credeti ca e prea tarziu sa ma apuc de fotbal la 15 ani?
2. Pot face si un liceu in acelasi timp?
Cine imi da cele mai bune raspunsuri/sfaturi primeste funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, niciodata nu e prea tarziu, e foarte bine ca ai lasat fotbalul pentru invatatura! Da, poti face si un liceu si sa poti face fotbal in acelasi timp doar sa nu neglijezi si invatatura.

1 răspuns:
| Moonlight15 a răspuns:

Da ma niciodata nu e prea tarziu, hai sa ne apucam toti de fotbal la 15 ani si sa devenim fotbalisti. Nu omule, asta se invata de la 5-6 ani, la 15 ani trebuie sa stii sa stai in teren, sa stii jocul tactic.

Da e foarte bine ca ai lasat fotbalul pentru invatatura, ce sa zic. Inseamna ca nu iti doresti destul de mult. In Brazilia nu au ce manca, dar se duc la fiecare antrenament, si sunt rasplatiti pentru munca. Penibil...