| Bianca2000bianca2000 a întrebat:

Am o întrebare pentru voi. E târziu să mă apuc serios de fotbal? Să-mi fac o carieră de succes din acest sport? Vreau să menționez că am 14 ani și de la 8 ani joc singură. Ce pași să mai fac ca să devin fotbalistă? Să merg la un liceu sportiv? Vă rog dați-mi niște sfaturi! Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Trebuie sa mergi la un club sportiv, dar...desi incurajez sportul in general, realist vorbind, ce faci cu fotbalul ca fata in Romania? Nu sunt documentata in legatura cu subiectul, dar judecand dupa popularitatea pe care o are fotbalul feminin (mai ales la noi), cred ca e aproape imposibil sa traiesti din asta. Poate gresesc, totusi...

| Ratatinviata a răspuns (pentru AnastasiaK):

Mda greșești din păcate capusorul ăla nu are altceva în minte decât cartabosul de 30