| justyo a întrebat:

am 14 ani si fac 50 de flotari, vreau si eu sa stiu cate flotari ar trebui sa fac pe zi si in cate serii. Dau funda

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce obiective ai?

| Anonym111 a răspuns:

Contacteaza`ma aici. www.sitetalk.com/chiliflavour te pot ajuta

| Alexandru_Neamtu_1995 a răspuns:

Trebuie sa faci serii de cate 15-20 de flotari, cu pauze de cate un minut intre serii(dupa ceas) si faci vreo 5-6 serii pe ziwinking.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alexandru_Neamtu_1995):

Depinde de obiective, ce spui tu e doar asa, sa faci putina miscare

| daviboyboss a răspuns:

Eu fac in fiecare zi aproximativ 8 serii. Prima serie fac 15 flotari, a doua serie fac 18 si tot asa, cu 3 flotari in plus fata de seria trecuta.Intre seri iau pauze de 3 minute