| alexandru122142341 a întrebat:

am 16 ani si as vrea sa cresc in masa musculara nu stiu ma gandeam la ceva steroizi sau proteine fac sala de 7 luni va rog sa imi spune-ti ce este cel mai bun pentru masa musculara dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie nici un steroid sau astfel de prostii doar mananca sanatos, aleaega mult dimineata fa si vreo 20 genoflexiuni cand te trezesti stai la sala si munceste din greu zilnic 5h dar numai o anumita parte intr-o zi de exemplu picioare nu si pieot sau altele, poate ca ai metabolismul mai lent si de aceea cresti mai greu in masa musculara, ia-ti un antrenor daca nu ai, sper ca te-am ajutat.

| SiLaS a răspuns:

Te rog sa te apuci de fotbal, este indicat pentru nivelul tau de inteligentahappy

| umbra09 a răspuns:

Daca gandesti asa injecteaza-ti 4kg de ulei in brate puneti niste silicoane si esti ca Arnold balonu...