| dNywOw a întrebat:

Am 4 luni de sala si as vrea sa cresc in masa musculara. Am gasit proteine cu rol de a creste masa musculara. Insa am auzit ca am sansa de a ma ingrasa si de a ramane fara un abdomen plat. Vreau sa aud si variantele voastre. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Proteinele nu ingrasa, de fapt dieta cu proteine slabeste rapid

| Vladut650 a răspuns:

Proteine gasesti si in mancare, de ce te-ar ingrasa?

Suplimente = Mancare concentrata.

Ce fel de proteine ai gasit? Poti lasa un link?

| dNywOw explică (pentru Vladut650):

Http://nutritech.ro/856-thickbox_default/total-mass.jpg. Componenta nutritiva a proteinelor ce le-am luat.

| Vladut650 a răspuns (pentru dNywOw):

Intra pe www.megaproteine.ro. Pentru a creste in masa musclara iti recomand asta.

http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/ON-Serious-Mass-2-7-kg/

| Cosmin86 a răspuns (pentru dNywOw):

Nutritech = faina ieftina si proasta.

evita produsele lor ( la fel ca redis, pronutrition, natural plus si alte firme romanesti ).

ia de la firme de calitate.

[p.s. : vrei muschi sau abdomen?

Cand faci abdomen, PIERZI din muschi, cand faci muschi pierzi abdomenul. De-aia se ciclizeaza perioadele ( masa si definire ).

| CristiMC a răspuns:

Cate kg inaltime ai de vrei sa ei proteine?