| DoarKat a întrebat:

Salut TPU
Am 18 ani, 1, 64 si 70 kg si nu de mult timp am inceput sala, mi-am propus sa fac sala 6 luni, de luni pana vineri antrenand zilnic cate o grupa de muschi, credeti ca e o idee buna sa ma axez pe masa musculara la kg mele sau ar trebui sa incep cu cardio pt slabit?

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

Nu prea vad de ce ai face cardio(nu ai greutate prea mare in raport cu inaltimea). Depinde ce iti doresti... daca vrei fibra atunci poti sa faci si putin cardio.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Si ce mare lucru vrei sa vezi in 6 luni?

Sala se face ani de zile pentru rezultate... fa si tu macar 5 ani.

6 luni = apa de ploaie