| Bloock a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda o aplicatie cu antrenamente pentru sala? Adica luni sa fie pentru o anumita grupa de muschi si sa aiba si exercitiile atasate si care sa ajute si la slabit si masa musculara. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Eu nu stiu care din acele n sute de aplicatii ti se potriveste tie cel mai bine. Poate ce mie imi place mai mult tu gasesti a fi anost. Avem dreptul sa fim diferiti. Dar iata cum procedez eu. Ma uit atent la imaginile si descrierile aplicatiilor. Care mi se par OK, le descarc, vreo 5-6. Le incerc pe toate, si ramane cea care o consider cea mai buna. Asta se cheama alegere personalizata ☺. Si functioneaza atita timp cit are balta peste, cit Google Play e plin de aplicatii de tot felul.

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Google Play e plin de asemenea aplicatii.

| Bloock explică (pentru cristi202):

As vrea un ex, sunt n aplicatii

| Bloock explică (pentru cristi202):

Nu e un sfat rau, mersi?

| cristi202 a răspuns (pentru Bloock):

Cu multa placere!
Si ce ma bucura e ca stiu ca imi vei folosi sfatul si in alte situatii ☺.

| Bloock explică (pentru cristi202):

Cu siguranta happy

| cristi202 a răspuns (pentru cristi202):

Eu nu stiu care din acele n sute de aplicatii ti se potriveste tie cel mai bine. Poate ce mie imi place mai mult tu gasesti a fi anost. Avem dreptul sa fim diferiti. Dar iata cum procedez eu. Ma uit atent la imaginile si descrierile aplicatiilor. Care mi se par OK, le descarc, vreo 5-6. Le incerc pe toate, si ramane cea care o consider cea mai buna. Asta se cheama alegere personalizata ☺. Si functioneaza atita timp cit are balta peste, cit Google Play e plin de aplicatii de tot felul.

| Sami4041 a răspuns:

Cauta in magazin play pub:Leap Fitness Group ei fac cam cele mai bune aplicatii