| talex998 a întrebat:

Am jucat ieri fotbal cu niste prieteni si cand am driblat am cazut in picorul stang(m-am lasat foarte mult pe el)si a inceput sa ma doara
Pot sa calc in el dar nu foarte mult si nu pot sa indoi geniunchiul.Sa fie vorba de ceva la ligamente sau de o intorsa? Va rog mult sa imi spuneti

1 răspuns:
| Edy3133 a răspuns:

Pot sa fie multe la mijloc, de la intindere la entorse etc. Cel mai sigur este sa consulti un medic daca durerea persista, pana atunci poti incerca o compresa cu gheata si un unguent (puterea ursului). Nu uita sa mergi la medic daca durerea persista!