| Agnesia a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Am avut o situatie in care am avut sa ma lupt. Poate imi scrieti niste link-uri cu foto, anume foto sau video (nu in forma de text), cu elemente, trucuri de aparare. Va rog frumos...

3 răspunsuri:
| Bøøgey a răspuns:

Sunt inutile astfel de incercari. Daca vrei sa iasa ceva ia niste lectii de box, kick-box, MMA.

| IonutViliman1974 a răspuns:

Salut! In primul rand lupta nu este o solutie, cu ea nu rezolvi nimic si plus ca poate duce la repercursiuni de care probabil nu ti-ai dori sa ai parte, dar ca sa-ti raspund la intrebare http://www.youtube.com/watch?v=Wr4r6PrVKzU.Sper sa te ajute!;)

| JohnnyBi a răspuns (pentru IonutViliman1974):

Dada, bine zici. omul intelege de vorba, animalul de curea!