| Pava_Angelo_1990 a întrebat:

am o intrebare, este permisa folosirea lentilelor de contact la fotbal? adica sa joci la o echipa si sa porti lentile de contact in timpul antrenamentelor, meciurilor?
Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Normal că poți purta lentile de contact în timpul unui meci/antrenament. Ochelarii bănuiesc că nu sunt permiși, deoarece se pot întâmpla diverse accidente. Dar lentilele de contact sunt precum un aparat dentar....Nu interzice nimeni să le porți.

O seară plăcută!

| Pava_Angelo_1990 explică (pentru Hydrangeaceae):

Multumesc la fel, multumesc de raspuns happy

3 răspunsuri:
| EUgenERATION a răspuns:

Din câte știu, latovlevici poartă în timpul meciurilor!

| Pava_Angelo_1990 explică (pentru EUgenERATION):

Da, asa e, multumesc mult