| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca pentru folosirea lentilelor de contact cosmetice sunt importante acele solutii pentru curatare si intretinere. Am citit intr-un articol ca serul fizilogic poate fi folosit ca solutie pentru lentile. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Black a răspuns:

Http://www.lentilecontact.ro/ :P daca nu te-ai razgandit :P

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Solutia speciala pentru lentile este cea mai buna, eu te-as sfatui sa nu fac experimente pentru ca ochii sunt f sensibili.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| octavianpas a răspuns:

Am inteles ca nu permanent.Doar atunci cand ramai fara solutie si pana iti procuri alta.Acea solutie are anumite proprietati de sterilizare.

| Black a răspuns:

Dc iti trebuie lentile de contact cosmetice? Bat la pariu ca ai niste ochi foarte frumosi xD