| dariusradu a întrebat:

Am o intrebare pentru voi ( sa raspunda doar cei care stiu ). Exista in judetul Alba Iulia turnee de tenis de camp pentru amatori? Fiindca sunt interesat sa particip la unul, dar nu pot sa gasesc nici unul ( am 16 ani, deci u18 ). Stie cineva vreun turneu de tenis de camp pentru amatori?

P.S : Raspundeti-mi rapid. Cel mai bun raspuns si cel care are dreptate primeste funda happy

4 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

Salut am 17 ani si sunt înscris într-un circuit de tennis pentru toți care se nume www.tennispartener.ro trebuie sa iti faci cont si poți sa joci la aceste turnee care sunt pe nivel de joc, in județul Alba nu sunt aceste tip de turnee dar poți juca la Cluj, sper ca te-am ajutat.

| Xelon a răspuns:

Salut!
Am 17 ani si sunt înscris intr-un circuit de turnee de tennis de câmp care se numește www.tennispartener.ro după ce iti faci cont poti juca la turneele organizate de acest site, turneele se desfășoară pe nivele de joc dar nu sunt organizate in Alba, dar poti sa participi la Cluj, sper ca te-am ajutat.

| dariusradu explică (pentru Xelon):

Doar la CLuj? Vroiam ceva pe la Alba. Mersi oricum. O sa ma mai gandesc happy