| Vlad833345 a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare. Pot sa devin fotbalist daca nu vreau si nici nu o sa fumez niciodata? Ca vad ca unii de la echipa de fotbal la care vreau sa merg fac asta, si intreb, pentru ca nu vreau sa fac asta.
Dau funda

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pustiule apucate-te de fotbal iti promit ca iti fac eu donatie echipament si bani, numai sa te vad fotbalist odata laughing

| darrio2007 a răspuns:

Repeti intrebarea. Ti s-a mai raspuns. Ce nu ai inteles?

| Lupică27 a răspuns (pentru darrio2007):

Isi bate joc de voi, astia care raspundeti si a 10 oara serios

| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte, ca nu vei ajunge niciodata fotbalist, ca nu te poate foarta nimeni nici sa faci fotbal si nici sa fumezi.

| ReddY25 a răspuns:

Ești ciudat

| Lupică27 a răspuns:

Asta are retard mintal de gradu 3.

| SuNaM a răspuns:

Troll? Daca nu esti troll, iti explic. Fumatul dauneaza sanatatii. Orice sportiv trebuie sa aiba o sanatate de fier. Cum fumatul afecteaza sanatatea, si sanatatea iti trebuie la fotbal, este cel mai bine sa nu fumezi. Cu timpul, daca faci performanta, colegul tau atacant o sa oboseasca la mijlocul meciului pentru ca fumeaza in timp ce tu e foarte posibil sa nu fi obosit nici la sfarsit.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Am vazut multe, dar asa ceva, nu.