| banditos1 a întrebat:

as vrea sa-mi spuneti cum pot avea un abdomen perfect?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Alimentatia conteaza cel mai mult exercitiile destul de putin si in orice caz nu rezolvi nimic daca faci 1000 de abdomene pe zi.

| Ibrahimovic a răspuns:

Cat mai mult antrenamet pentru aceasta parte a corpului si fara pastile ca mai rau iti fachappy

| GhostRiderr a răspuns:

Tres a faci abdomete Tractiuni si flotari eu am facut si ma-u ajutat ffoaret mult

| OneMore a răspuns:

Pt a avea un abdomen perfect trebuie sa faci multe exercitii, abdomene, dar trebuie sa aigrija si la alimentatie.Si sa nu renunti la exercitii dupa ce vei avea un abdomen pe placul tau, pentru ca cu timpul acel abdomen nu va arata la fel de bine (ca si in cazul meu). Bafta, sper ca am fost de ajutor :d