| maria_4734 a întrebat:

Vine vara as vrea niste ideei de ceva ca sa am un abdomen perfect va rogg mult funda :X:X:

Răspuns Câştigător
| cryss_6160 a răspuns:

Sa faci zilnic(preferabil de doua ori pe zi, dimineata si seara) abdomene.
Vei gasi aici niste exercitii pentru un abdomen perfect:
http://www.sanatateata.com/frumusete/abdominale.htm

http://www.eva.ro/......31066.html
Succes! fundita?

5 răspunsuri:
| AnaMariaRo a răspuns:

Sa te duci la sala sau sa te apuci de abdomene acasa happy sexul ajuta si el atunci cand muncesti tu tongue

P.S. - nimeni nu are abdomen perfect happy si nici patratele nu ai vrea sa faci te va arata ca o culturista, parerea mea

| AiDuTzA a răspuns:

Exercitii, poate un mic regim, alergi dimineata, mergi cu rolele, bicicleta
sporthappy

| MACookie02 a răspuns:

Pai abdomene. Mininm 50 pe zi.Ideal ar fi sa faci 400 in serii de 50, iar la inceput sa faci 50-100 pana te obisnuiesti si apoi sa urci cu cate 50/zi.Ai mai putea sa te ridic si sa te asezi pe scaun de multe ori, ca asa se incordeaza muschi de acolo si slabesti si este si un exercitiu mai simplu ca abdomenele.

| Adrian1997 a răspuns:

Multe abdomene, dar ti ar trebui vreo 2 ani buni de abdomene sa se vada clar rezultateletongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomene.