| Romio a întrebat:

As vrea sa știu și eu, dacă am 19 ani mă pot apuca de culturism? Și dacă da unde? Menționez ca am făcut 4 ani de canotaj și am 1.86 și 84 kg. dau funda! :-D

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de culturism trebuie sa iti spun ca este un sport foarte costisitor si foarte strict si necesita cam 90% din tot timpul tau. Inseamna sa renunti la dulce si mancaruri preferate, mananci doar la regim si la gramaj, si sa lasi iesirile prin cluburi. Daca esti pregatit de asa ceva
Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist roman profesionist iti explica in cel mai mic detaliu tot ce vrei sa stii despre simetrie, nutritie, antrenamente, cardio si asa mai departe!