| drkblack09 a întrebat:

Cand m-am nascut am avut o problema cu mana dreapta, poveste mai lunga.Important este ca mana dreapa nu prea are forta deloc in ea(am 15 ani scriu, mananc fac totul cu mana stanga) Ideea e ca eu nu pot sa fac nicio o flotare! Ceea ce vreau sa stiu e cum pot sa dau drumu la mana dreapta(sa am forta in ea) sa pot face si eu flotari!

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Mergi la o sala de forta...

| Zuzu741 a răspuns:

Asta nu intrebi pe TPU te duci la un medic specializat si el iti poate zice daca poti sa o faci mai,, tare" asa daca tu o forțezi brusc poate se intampla ceva mai rau