| viorelvaduva a întrebat:

ce creatina sau glutamina imi recomandati am 17 si vreau sa pun ceva masa musculara daca se poate si un site de incredere de unde sa cumpar si mai ales daca ar fi cu expediere prin posta ar fi perfect un raspuns bun primeste funda

Răspuns Câştigător
| Vladut650 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun site e www.megaproteine.ro, iti face livrarea acasa prin Fan Curier, taxa de transport 12 lei, comenzile peste 350 de lei transport gratuit.

O creatina buna este asta.

http://www.megaproteine.ro/......ce-Series/

Pe langa creatina mai contine si alte chestii care te ajuta si la refacerea muschilor dupa antrenament.
Creatine bune mai sunt si de la firme mari cum ar fi ON, Dymatize, Gaspari, BSN etc...Dar dupa parerea mea asta si cea de la Six Star sunt unele dintre cele mai bune.

| viorelvaduva explică (pentru Vladut650):

Ceva cu expediere postala nu ai? Prin curier chiar nu pot big grin

| Vladut650 a răspuns (pentru viorelvaduva):

Chiar nu stiu cu expediere postala, dar te poti duce tu sa le iei de la magazine, daca stai in Bucuresti e unul chiar pe Stefan Cel Mare langa Dinamo...

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu esti doar ironic, nu?

| SiLaS a răspuns:

Asta este raspuns dat la misto sau esti doar un imbecil?