| alexionut45 a întrebat:

ce exercitii pot opri crestere in inaltime?

Răspuns Câştigător
| bObby123 a răspuns:

Genoflexiuni cu greutati. sau sa faci expercitii la " presa ", du-te la sala de forta si intreaba-l pe instructoru de acolo, el o sa iti spuna cel mai bine ce sa faci si ce sa nu!
Coicidenta e ca eu nu stiu ce sa mai fac sa ma inalt laughing

| alexionut45 explică (pentru bObby123):

laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru bObby123):

Ce treaba are presa?

9 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Genoflexiunile cu greutati.

| larrii a răspuns:

Nu cred ca exista niste exercitii anume sa te poata ajuta sa scazi in inaltime, depinde si ce familie ai, cum este tatal tau, cum sunt bunicii tai. oricum la batranete o sa fii mai scund cu cativa centimetri, asa ca. mai da si la altii care sunt mici big grin

| alexionut45 explică (pentru larrii):

Etata are 1.72 si mama la fel eu i-am depasit am 1.74

| larrii a răspuns (pentru alexionut45):

Pentru un baiat nu esti chiar foarte inalt, eu credeam ca ai vreo 1, 90, 2 metrilaughing

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva..las ca mai mult de 2, 20 nu cred ca o sa te ducilaughing)

| Cybertron99 a răspuns:

Genoflexiuni, medicatie.

| vasiliuyyu a răspuns:

In general exercitile din picoare