| anonimul0826 a întrebat:

cine poate sa-mi zica niste misacari de lupte combinati d epumni si picioare pentru un ko rapid (am mobilitate mare nu conteaza cat de mult trebuie sa ridic piciorul)

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Te duci la o sala de kickboxing ( ex. respect gym ) si faci antrenamente acolo
De pe youtube sau antena 1 nu o sa inveti mare lucru, decat "teoretic"

| anonimul0826 explică (pentru Cosmin86):

Prind repede orice miscare nu conteaza de cate ori mi-a arati poti doar odata

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonimul0826):

Nu e vorba sa o prinzi, e mai important sa o exersezi cu un partener si cu ceva mai dur ( gen un sac de box )

| anonimul0826 explică (pentru Cosmin86):

Dacas avea sac de box da nu-i problema umplu un sac de nisib il atrn de copac si dau in el pana cadelaughing)

| Ekcstsy a răspuns:

Uita-te vineri seara pe antena 1 ca e un film cu chestii de genu happy

| anonimul0826 explică (pentru Lulutzsu):

Imi place filmuletu da ca s afaci ce fac aia iti trebuie si agilitate si nu prea am asa ceva si o rapiditate in miscari