| mihai4000 a întrebat:

credeti ca e ok sa merg singur la alergat adica ma simt prost daca merg singur., dau funda!

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu este deloc aiurea sa mergi singur. Am vazut multa lume asa. Pe langa asta, singur prefer sa alerg si eu. Cand sunt cu cineva parca mai mult ma incurca.

| Adry05 a răspuns:

Da, mie mi se pare mai ok sa mergi singur ca poate alta persoana nu are acelasi ritm asa ca poti sa te opresti sau sa alergi doar tinand cont de ritmul tau. In plus am vazut multe persoane care alearga singure prin parcuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Casti cu muzica in urechi si singurel

| RainmakerX a răspuns:

Nu mi se pare ciudat deloc... Daca vrei atunci mergi cu cineva, nu e nicio problema daca nu te deranjeaza prezenta lui dar este okay si daca alergi singur, foarte multa lume face asta. Nu toti au prieteni pe care sa-i invite la alergat si cei care au considera ca prezenta unui prieten este mai mult un fel de distragere. Obosesti mai repede daca vorbesti cu cineva in timp ce alergi.
Bafta!

| byabubu a răspuns:

E mai bine singur, poti sa-ti iei niste casti si sa asculti muzica, doar tu cu gandurile tale. Dar daca nu esti genul asta mai cheama pe cineva cu tine sa vorbiti!

Răspuns utilizator avertizat