| nicho0las a întrebat:

Ma simt singur. evitat de toti si toate imi merg prost. oare ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
@Alexandru ti-a dat un sfat bun,il poti lua demn de urmat ca exemplu.
Asa-i in ziua de azi,lumea asta-i o salbatica,n-ai cu cine sa te intelegi,toata lumea-i rea,dar nu avem incotro.
Eu consider cei mai buni prieteni,parintii, asa nu ma simt singura, iar daca-L am pe Dumnezeu in suflet, atunci chiar ca nu ma mai simt singura, incearca.
Te pup!

5 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Sa ai curajul de a infrunta toate astea cu capul sus, manat de ambitia de a inchide gura tuturor. Ai incredere in tine si in ceea ce poti. Lupta, fiindca viata e o jungla in care dreptatea se castiga si nu se primeste.

| BitchImfabulous a răspuns:

Sigur e doar o perioada proasta, mai apar din cand in cand, asa e viata nu pot fi toate bune. Trebuie sa ai incredere in tine si sa incerci sa te simti bine oriunde si de asemenea sa incerci sa iti faci alti prieteni, sau cauta`i in continuare pe cei vechi, poate nu te evita intentionat, unii ranesc fara sa isi dea seama.

| luniii a răspuns:

Just a feeling.O sa treaca toate.

| nicho0las explică (pentru luniii):

DE cateva saptamani tot starea asta o am...