| crs122 a întrebat:

Cum se numesc alea care le poarta la incheietura mana fotbalistii? Dau fundita astept un raspuns cat mai rapid

Răspuns Câştigător
| shotys a răspuns:

Bandana
funda

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt niste mansete cu care isi sterg transpiratia.Mai mult tenismenii folosesc asa ceva.

| alexs99 a răspuns:

Se numesc mansete cele care sunt purtate la incheietura mainii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceasuri!

| Resurrection a răspuns:

Bandana se numeste.

| crs122 explică:

La incheietura mainii scuze

| smocin a răspuns:

Nu e ma nicio bandana, si nici chestie pentru tenismeni care si.o pun la mana..este fasa de unica folosinta, o gasesti la farmacie..se strange pe mana..este gen pansament, si cand o pui pe mana, apesi putin si se strangewinking

| XCV a răspuns:

Bandana mai mica si mai lunga.

| Alecssuu a răspuns:

Bandana mawinking