| alexionut45 a întrebat:

cum slabesc mai repede daca alerg incet pe distanta mai lunga sau mai repede pe distanta mai scurta si e adevarat ca alergatul scade si din masa musculara?

Răspuns Câştigător
| MrSanek a răspuns:

Eu am incercat sa alerg mai incet pe o distanta lunga si am slabit cu vreo 15 kg, si nu este adevarat ca alergatul scade din masa musculara! Funda pls!

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Alergatul nu iti scade din masa musculara, slabesti mai bine cind alergi incet si pe distanta lunga, iti faci rezistenta si tot odata slabesti mai repede.

| challengerxtr a răspuns:

Alergatul nu o sa iti scada niciodata masa musculara, daca vrei sa slabesti cel mai bine este sa alergi mai mult si mai incet astfel vei capata si rezistenta.