| Fresh a întrebat:

big grin Am 15 ani si 9 luni. m-am apucat de ridicat greutati in urma cu o luna si as vrea sa stiu ce alimente ar trebui sa consum pentru ca exercitiile sa ma ajute sa definesc foarte bine muschii happy am auzit de dieta KETO insa nu am prea multe detalii despre ea astept cel mai bun raspuns happy

1 răspuns:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Legume,fructe,sa nu faci exces cu mancarea,adica, prajeli, etc. dupa fiecare antrenament.pentru refacerea muschilor,poti manca piept de pui fiert, orez, etc.sau poti combina.( proteine,carbohidrati)...dar, sa nu iei proteine, nu sunt bunetongue