| alex2002alex a întrebat:

big grin. Am si eu nevoie de ajutor, pentru un Antrenament bine facut,format din (SPATE,PIEPT,BICEPS,TRICEPS,TRAPEZ,UMERI, PICIOARE). Luni-Vineri (ANTRENAMENT) Sambata-Duminica (PAUZA)... Antrenamentu, sa fie format din. exercitii cu Haltera, Gantere, Flotari, Tractiuni la bara! Deoarece nu merg la sala, si practic acasa big grin

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Insanity Deluxe Edition 45 de minute, este cel mai bun program cel mai popular, dupa parerea mea este si greu, dar poti, vrei un link?