| Andrei_Andy_1997_aIgM a întrebat:

De ce studii am nevoie pentru a deveni luptător de mma? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Nu ai nevoie de studii specializate sau de orice fel de studii...

Te inscrii intr-un club specific de lupte mma si daca esti rezistent si sti sa dai cu pumnul ti-ai facut cariera in viata!winking

Sper ca te-am ajutat!

| Andrei_Andy_1997_aIgM explică (pentru Surtulecs):

Mulțumesc! Mai am o curiozitate! Trebuie sa fac un liceu sportiv? Sunt clasa a 8-a

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Era o vorba romaneasca ce se potriveste perfect: carte multa nu se cere, sa fii prost si cu putere. Am avut un coleg de scoala primara care a ajuns boxer bun dar abia a trecut clasa a 8-a.

| ro74florin a răspuns:

școală multa nu se cere
antrenament
si putere