| Macedonull a întrebat:

de o săptămână m-am apucat de sala. Dupa ce fac niste exerciți la picioare piept sau oriunde, dupa ce transpir un pic si ma încălzesc incepe sa imi tremure spatele cand ma aplec putin sau ceva ce necesita sa ma folosesc de spate...

2 răspunsuri:
| iron86 a răspuns:

Mananca bine si trage tare si odihnestete si fii sigur ca executi corect, cauta pe net ce inseamna sa tii spatele drept si invata asta poate fi un factor intr o saptamana de sala sunt sigur ca nu stii ce e ala spate drept, ai multe de invatat

| Cosmin86 a răspuns (pentru iron86):

Si tu ai multe de invatat, spre exemplu NU stii sa scrii, scrii ca un taran analfabet.