| RedBloodyZz a întrebat:

eu joc la pariuri sportive si mereu jucam la fotbal vreau sa incerc la handball se poate sa pun de exemplu Romania danemarca sa pun ca se dau in meci peste 40 goluri +, sau ceva asemanator, detaliati putin. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu, sincer nu prea te sfatuiesc la altceva decat sport pentru ca... pierzi si cam mult :), bineinteles asta depinde de ce suma depui, www.casapariurilor.ro, www.sky-bets.ro, si alte case de pariuri, uita-te online si vezi ce poti face.