| Xmen22 a întrebat:

Vouă nu vi se par suspecte meciurile de fotbal la pariuri, mereu vad bilete cu singur meci pierdut și multe echipe dă goluri în minutul 90?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai pariurile sportive sunt facute sa pierzi nu sa castigi asta este logic

| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa de pariuri sportive?
Nu-ti place, nu joci!
Bani aruncati pe apa sambetei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, se aranjează într-o veselie, acum ai aflat?

| Drimmero a răspuns:

Depinde pe cine pariezi, nu toate meciurile sunt fake si blaturi, daca vorbim de Turcia, Italia liga a 2-a, da, acolo e rupere pe blaturi, insa in campionatele puternice se joaca exclusiv pe valoarea echipelor.

Ce e asa wow sa vezi goluri in minutul 90? Fotbalul se joaca pana la final, minutul 90 face parte din meci, e timp regulamentar.

| Sn4k3 a răspuns:

Manarie la nivel inalt! Si ghinion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pățit și eu de multe ori ca ultimul meci sa ma scoată și acela sa fie cu cota cea mai mica, dacă pui mai multe bilete nu prea e ok sa pui aceleași meciuri fiindcă un meci îți fa f.e toate biletele.

| TFL007 a răspuns:

Din contra eu prind asa ceva la cota de 6 sau 8 pe live, stiu smecheria asta de ani buni, in orice caz azi ITALIA mi-a scos perii albi si la poola nu ma asteptam la atatea goluri de nu le-am luat la mortii toti jucatorii aia

| TFL007 a răspuns:

Nu e vorba de niciun ban aruncat in apa sambetei vorbeste si jasmina sa nu adoarma, este 65% matematica, probabilitate, statistica dar si noroc ca poate nu intra mingea in poarta, daca stai prost cu nervii si vrei sa vezi meci prelungit 3 minute pe final si cu gol in al 8-a minut NU TE APUCA DE ASA CEVA! stai deoparte E VICIU GREU

| TFL007 a răspuns:

90% din pariori gresesc pentru ca fac biletele cearsaf la 11 evenimente pe 10 lei si se plang ca ii scot 2 meciuri, iesi mult mai castigat daca ridici miza si joci doar 3-4 meciuri, numai asa ai putea castiga din pariuri, in orice caz iti repet daca nu esti dispus sa accepti pierderile O VEI LUA RAZNA DIN JOCUL ASTA iti garantez VEI TURBA DE FURIE

| t030r a răspuns:

Mai mult se fac blaturi in liga 2 si la astea mari se fac smecherii in ultima etapa.