| alexionut98 a întrebat:

fac acasa exercitii cu haltera pentru antebrat ziceti-mi va rog cum si in cate seturi sa le fac si daca mai sunt exercitii care sa ma ajute in skandenberg va rog sa adaugati.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Intri aici :
http://bratdefier.ro/....../index.php

Si citesti la "Antrenamentul bicepsilor si antebratelor", iti explica acolo.

Si daca tot esti acolo, citeste si celelalte articole, antrenamentul umerilor si tehnici, tehnica e la fel de importanta ca forta, altfel risti sa-ti rupi naibii ceva sau sa pierzi in fata unui adversar mai slab.

| Cosmin86 a răspuns:

Dar tu practici skandenberg ca sport, sau faci asa cu prietenii? Daca il practici ca sport, la ce club esti legitimat?

| alexionut98 explică (pentru Cosmin86):

Pe viitor as vrea sa intru intr-un clumb acum fac cu prietenii si am ajuns la o performanta destul de buna

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut98):

Fain. din ce oras esti?

| alexionut98 explică (pentru Cosmin86):

Curtea de arges

| AnDrEyXxL a răspuns:

Haltere sau gantere straight face si daca faci fa si tu vreo 3-4 seri de cate 20-25 de buc dar daca is grele fa si mai punine cam 10